Note در iOS 10.3 نحوهی همکاری در

با سیستم عامل iOS 10 روی آیفون میتوانید در برنامه Note با دوستان خود همکاری کنید. این مشخصه، به ویژه برای افرادی که مواد غذایی مشترکی دارند و یا برای ایجاد لیست انجام کار سودمند است. شما میتوانید لیستی از آیتمهای خانگی مورد نیاز را ایجاد کنید و هر کس دیگری میتواند مواردی به همان لیست اضافه کند. برای این کار، شما نیاز دارید Note را در پوشه iCloud اجرا کنید. در صورتی که Note را در پوشه آیفون خود اجرا کنید، این ويژگی امکانپذیر نخواهد بود.

  • هنگامی که شما شروع به تایپ یادداشتی میکنید، در بالای صفحه آیکون تماس را با یک علامت بعلاوه میبینید. برای اضافه کردن افراد روی علامت بعلاوه بزنید.
  • نحوهی ارسال دعوت نامه را تعیین کنید. من قصد دارم یک پیام از پست صوتی Voicemail ارسال کنم. شما میتوانید از طریق ایمیل، فیس بوک، اسلگ، و غیره اقدام کنید.
  • دریافت کننده را وارد کرده و روی ارسال بزنید.
  • آنها لینکی دریافت میکنند که اجازه میدهد یادداشت Note‌ را روی آیفون خود باز کرده، ویرایش کنند و یا موردی به آن اضافه نمایند.
Summary
Note در iOS 10.3 نحوه ی همکاری در
Article Name
Note در iOS 10.3 نحوه ی همکاری در
Description
با سیستم عامل iOS 10 روی آیفون میتوانید در برنامه Note با دوستان خود همکاری کنید. این مشخصه، به ویژه برای افرادی که مواد غذایی مشترکی دارند و یا برای ایجاد لیست انجام کار سودمند است. شما میتوانید لیستی از آیتمهای خانگی مورد نیاز را ایجاد کنید و هر کس دیگری میتواند مواردی به همان لیست اضافه کند.
Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *