Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/admin/web/iphonebase.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853

چگونگی مشاهده ی پرمصرف ترین برنامه های کاربردی (اپلیکیشن)

در آیفون بیس به چگونگی مشاهده ی پرمصرف ترین برنامه های کاربردی (اپلیکیشن) می پردازیم٬ اگر شما تلاش می کنید که عادات مصرف باتری را تفکیک نمایید، این ایده ی خوبی است برای آن که ببینید کدام برنامه ی کاربردیِ مورد استفاده ی شماست که بیشترین مصرف باتری را در آیفون شما دارد. به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید سه ساعت از روز را در فیسبوک سپری کنید. آنگاه شما بررسی می کنید و می بینید که ۶۰ درصد باتریِ خود را در فیسبوک مصرف می نمایید. شما می توانید بر اساس زمانی که از طریق فیسبوک در آیفون خود صرف می نمایید، تفکیک کنید و بلافاصله شروع به صرفه جویی در مصرف باتری نمایید.

برای دیدن این که استفاده از کدام برنامه های کاربردی بیشترین مصرف باتری را در بر دارد

  • Settings را باز نمایید.
  • بر روی Battery ضربه بزنید.

زیر Battery Usage، شما برنامه های کاربردیتان را بر اساس مصرف باتری خواهید دید.

در حال حاضر، خروجی باتری من با در نظر گرفتن برنامه کاربردی Music به عنوان پرمصرف ترین برنامه به شکل مناسبی در حالت تعادل قرار دارد. فیسبوک از نظر مصرف باتری با درصد ۱۳% به آن نزدیک است.

با مشاهده این لیست، می توانم تصمیم بگیرم که آیا می خواهم به منظور صرفه جویی بیشتر در مصرف باتری، زمانِ مصرفی ام را در برنامه های کاربردی ویژه ای تقلیل دهم یا خیر.

Summary
چگونگی مشاهده ی پرمصرف ترین برنامه های کاربردی (اپلیکیشن)
Article Name
چگونگی مشاهده ی پرمصرف ترین برنامه های کاربردی (اپلیکیشن)
Description
اگر شما تلاش می کنید که عادات مصرف باتری را تفکیک نمایید، این ایده ی خوبی است برای آن که ببینید کدام برنامه ی کاربردیِ مورد استفاده ی شماست که بیشترین مصرف باتری را در آیفون شما دارد. به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید سه ساعت از روز را در فیسبوک سپری کنید. آنگاه شما بررسی می کنید و می بینید که ۶۰ درصد باتریِ خود را در فیسبوک مصرف می نمایید. شما می توانید بر اساس زمانی که از طریق فیسبوک در آیفون خود صرف می نمایید، تفکیک کنید و بلافاصله شروع به صرفه جویی در مصرف باتری نمایید.
Author

لطفا درباره این مطلب دیدگاه خود را بیان کنید...

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: