نمایش درصد باتری در آیفون

شما با نمایش درصد باتری در آیفون، به راحتی می توانید بببینید که چه مدتِ دیگر باتری آیفون شما روشن باقی خواهد ماند. زمانی که درصد باتری نمایش داده می شود، شما عدد درصد را در کنار تصویر باتری خواهید دید. به این ترتیب، شما بدون حدس زدن از روی مشاهده ی تصویر باتری، دقیقا می دانید که چه مدت از باتری برایتان باقی مانده است. شما می توانید از این نکته برای فعال یا غیرفعال کردن نمایش درصد باتری بر روی آیفون خود استفاده نمایید.

اگر شما اغلب فراموش می کنید که تلفن همراهتان را شارژ نمایید یا برای زمان زیادی آن را شارژ نمی کنید، نمایش درصد باتری بر روی آیفون خود را فعال نمایید. در اینجا چگونگی فعال کردن درصد باتری در آیفون نمایش داده می شود.

فعال یا غیرفعال نمودن نمایش درصد باتری در آیفون

اگر شما بخواهید بدانید که چه مدت از باتری شما باقی مانده است، روشن نمودن نمایش درصد باتری در آیفون، راه بسیار خوبی است برای آنکه همواره در جریان این امر باشید. شما همچنین زمانی که باتری در حالت کم توان است، به صورت خودکار اطلاع پیدا خواهید کرد. برای فعال یا غیرفعال نمودن نمایش درصد باتری بر روی آیفون:

  • برنامه کاربردی (اپلیکیشن) setting را باز کنید.
  • روی Battery ضربه بزنید.
  • درصد باتری (Battery Percentage) را به حالت On تغییر وضعیت دهید.

Summary
نمایش درصد باتری در آیفون
Article Name
نمایش درصد باتری در آیفون
Description
شما با نمایش درصد باتری در آیفون، به راحتی می توانید بببینید که چه مدتِ دیگر باتری آیفون شما روشن باقی خواهد ماند. زمانی که درصد باتری نمایش داده می شود، شما عدد درصد را در کنار تصویر باتری خواهید دید. به این ترتیب، شما بدون حدس زدن از روی مشاهده ی تصویر باتری، دقیقا می دانید که چه مدت از باتری برایتان باقی مانده است. شما می توانید از این نکته برای فعال یا غیرفعال کردن نمایش درصد باتری بر روی آیفون خود استفاده نمایید. اگر شما اغلب فراموش می کنید که تلفن همراهتان را شارژ نمایید یا برای زمان زیادی آن را شارژ نمی کنید، نمایش درصد باتری بر روی آیفون خود را فعال نمایید. در اینجا چگونگی فعال کردن درصد باتری در آیفون نمایش داده می شود.
Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *