حذف آلبوم های عکس از آیفوندر آیفون بیس به حذف آلبوم عکس از آیفون می پردازیم٬ حذف آلبوم های عکس از آیفون هر آلبوم عکسی که در برنامه ی کاربردی Photos آیفون ایجاد کرده باشید را می توانید از آیفون حذف کنید. تنها آلبوم های عکسی را که قادر به حذف آنها نیستید، پوشه های موجودی اَپل (stock folders) مانند Favourites و Camera Roll یا All Photos هستند. هرچند شما می توانید آلبوم عکس های مخفی را با حذف (Removing) تمام عکس هایش پاک نمایید. پاک کردن آلبوم های عکس از آیفون ساده است، و عکس هایی که شما پاک می کنید از Camera Roll یا All Photos شما حذف نخواهند شد، و این بدان معنی است که شما می توانید آلبوم های عکس (photo albums) را پاک نمایید بدون آنکه عکس های داخلش حذف شوند. در اینجا چگونگی حذف آلبوم های عکس (photo albums) از آیفون را می بینید.

مرتبط: مشاهده ی عکس های از دست رفته در آیفون

حذف آلبوم های عکس از آیفون

برنامه ی کاربردی (اپلیکیشن) Photos را باز کنید و به Albums در قسمت پایین سمت راستِ صفحه بروید.

Edit را در گوشه ی بالا سمت راست بزنید.

زیر My Albums، عکس هایی را می بینید که ایجاد کرده بودید و می توانید آنها را حذف نمایید. برای حذف یک آلبوم عکس، دایره ی قرمزِ گوشه ی آلبوم را بزنید. 

تایید حذف آلبوم.

 

Summary
حذف آلبوم های عکس از آیفون
Article Name
حذف آلبوم های عکس از آیفون
Description
حذف آلبوم های عکس از آیفون هر آلبوم عکسی که در برنامه ی کاربردی Photos آیفون ایجاد کرده باشید را می توانید از آیفون حذف کنید. تنها آلبوم های عکسی را که قادر به حذف آنها نیستید، پوشه های موجودی اَپل (stock folders) مانند Favourites و Camera Roll یا All Photos هستند. هرچند شما می توانید آلبوم عکس های مخفی را با حذف (Removing) تمام عکس هایش پاک نمایید. پاک کردن آلبوم های عکس از آیفون ساده است، و عکس هایی که شما پاک می کنید از Camera Roll یا All Photos شما حذف نخواهند شد، و این بدان معنی است که شما می توانید آلبوم های عکس (photo albums) را پاک نمایید بدون آنکه عکس های داخلش حذف شوند. در اینجا چگونگی حذف آلبوم های عکس (photo albums) از آیفون را می بینید.
Author

One thought on “حذف آلبوم های عکس از آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *