قاب آیفون

در دنیای حاضر با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و دیزاین ، در این راستا کمپانی های مختلفی در تولید لوازم جانبی گوشی های موبایل گجت ها ، ساعت هوشمند و تبلت ها ایجاد شده اند. در اینجا قاب های آیفون را به صورت مودل گوشی دسته بندی کرده ایم و شما به راحتی می توانید طبق مدل آیفون خود قاب مورد نظرتون را خریداری کنید. در اینجا ما به لوازم جانبی گوشی های آیفون و لوازم جانبیی محصولات اپل می پردازیم. در این میان فاکتور های مختلفی وجود دارند که کمپانی ها از آنها برای پیشی گرفتن از هم وارد رقابت شده اند. آیفون بیس فقط به قاب آیفون بسنده نکرده است و همچنین وارد کنندهه ی آخرین لوازم محافظ صفحه ی آیفون و گجت های مرتبط به آن است.

تعدادی از این کمپانی ها با ساخت لوازم جانبی آیفون، کیس های آیفون، قاب های ساده آیفون  و اما با کیفیت تولید و ساخت بسیار بالا، کیفیتی بالاتر از کمپانی سازنده خود محصول دارند. بعضی از این شرکت ها از جمله با داشتن کیفیت ساخت بسیار بالا بر نوع آوری و خلاقیت هم تکیه کرده اند و لوازمی مانند قاب های استند دار آیفون ۷، قاب های آیفون ۶ با قدرت تحمل فشار بالا و حتی مقاوم در برابر گرما و سرماا تولید کرده اند. بدیهی است که بسیاری از کمپانی ها از کیفیت، خلاقیت، نوع آوری و طراحی منحصر به فرد در صدر هستند.

۵ اس قیمت قاب آیفون ۶ قیمت قاب آیفون ۴ قیمت قاب آیفون ۵ قیمت قاب ایفون ۳g قیمت قاب طلایی آیفون قیمت قاب پشت آیفون ۴ چاپ قاب آیفون چاپ قاب آیفون ۶

Summary
Aggregate Rating
3.5 based on 10 votes