آیا درباره راک ROCK می­دانید؟

Rock راک یک برند پیشرو در صنعت محافظ تلفن همراه است. در همان ابتدای شکل­گیری این صنعت، تاسیس گردید و تمرکز آن به ارائه محصولات حفاظتی با کیفیت بالا برای کاربران تلفن همراه و تبلت PC است. تنها در چند سال، راک به سرعت به عنوان تاثیرگذارترین نام تجاری در صنعت شناخته شد و نقش پیشرویی در توسعه این صنعت ایفا کرد. در حال حاضر این برند همکاری خوبی با مارک­های شناخته شده، مانند سامسونگ، سونی، نوکیا، اوپو، BBK، MIUI، و غیره دارد. محصولات راک در سبک مینیمالیستی، شاداب، راحت بوده و کسل کننده نیستند. تیم طراحی در حال رشد، سند چشم انداز گسترده بین­المللی دارد. آنها برای گسترش فضای طراحی، جوهره فرهنگ­های مختلف جغرافیایی را انتخاب کرده­اند. علاوه بر اطمینان از کارکردهای حفاظتی اساسی، برای توسعه محصولات جدید تکنولوژیکی، برای ارائه تجربه کاربری بهتر، فن­آوری و نوآوری، هسته اصلی توسعه راک را تشکیل می­دهند.

درباره راک ROCK
درباره راک ROCK

روح برند از زندگی سرچشمه گرفته است با کیفیت بالا و قیمت مناسب

Rock راک به معنی «سنگ»، نماد «قوی بودن و معمولی بودن است.» راک «کیفیت بالا و قیمت مناسب» را به عنوان مفهوم اساسی محصول خود قرار داده است. راک «قوی» است، زیرا با ماموریت «حفاظت» متولد شده است و با توجه به کیفیت بالای آن، می­تواند با ضربه­های خارجی مقابله کند. همانند زندگی، که در آن کار و فشار اجتماعی را هر روز تحمل می­کنیم، و با این حال بدون مغلوب شدن به زندگی خود ادامه می­دهیم. معمولی بودن راک، نشان دهنده قیمت مناسب و ارزش واقعی آن است.  با گسترش سریع اطلاعات ستایش عمومی محصول در اینترنت، مفهوم «با کیفیت بالا و قیمت مناسب»، همگام با توسعه سریع عصر کنونی، ثابت شده است. محصولات راک، با قیمتی مقرون به صرفه و با کیفیت بالا و طراحی مینیمالیستی، همراه با طرفداری از سبک زندگی، به طور گسترده­ای توسط مصرف­کنندگان حمایت می­شوند.

سبک مینیمالیستی و کارکرد نوآورانه

با حامی مینیمالیسم بودن، شرکت ما عناصر طراحی، رنگ و مواد را ساده می­کند. به هر جزئیاتی به خوبی فکر می­شود و محصولات برای تحقق بخشیدن به هر دو موضوع، عملکرد و مینیمالیسم بودن، به خوبی ساخته می­شوند. در همان زمان، بر اساس سبک مینیمالیستی، راک، زمان زیادی را صرف گسترش کارایی و بهبود ارزش محصول کرده و برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مصرف­کنندگان انبوه در تلاش است. در آینده، شرکت ما محصولات کاربردی ارائه خواهد نمود که سخت افزار و نرم افزار را یکپارچه می­کند، و محصولاتی کارامدی با تکنولوژی بالا عرضه خواهد کرد.

رنگ از زندگی گرفته شده است

در رنگ راک از زندگی الهام گرفته شده و احساس آشنایی و صمیمیت به ارمغان می­آورد.

انتخاب توسط مردم

از زمان تاسیس، راک همواره به پیشرفت خود ادامه می­دهد. نه تنها اعتباری در صنعت کسب کرده است، بلکه طرفداران وفادار بسیاری به دست آورده است. شاید به دلیل صحبت­های مردم و یا انتخاب عادت­وار آنها، راک به یکی از نیازهای روزانه تبدیل شده است.

تاریخچه راک

در سال 2009، ژانگ رنکیگ، بنیانگذار شرکت فناوری رنکیگ، با مسئولیت محدود، برند راک را در شنژن، شهر طراحی، بنیان نهاد. در همان سال، اولین محصول در دسترس قرار گرفت. در طی این دوره، محصول در مواد، طراحی و رنگ آن نسبتا ساده بود و مردم تنها روی شناخت اولیه خود برای نیازهای حفاظت از تلفن همراه تمرکز داشتند.با ظهور تلفن­های هوشمند، مردم نیاز بیشتری به قاب­های حفاظتی پیدا کردند. در سال 2010، همراه با توسعه عصر حاضر، راک مواد محصول و ظاهر آن را بسط داد. در رنگ و ظاهر، عناصر مد روز اضافه شدند. سبک مینیمالیستی حیات خود را آغاز کرد.

نسل اول پوسته برهنه (naked shell)، محصول نوآورانه شگفت­انگیزی در بازار فعلی بود و راک‌ را معرفی کرد. در سال 2011، سبک طراحی راک به تدریج رشد کرد و خط تولید آن بیشتر و متنوع­تر شده و قاب­های حفاظتی شدیدا توسط بازار مورد بررسی قرار گرفتند. بر اساس هدف کلی سبک محصول، فضای طراحی به تدریج توسعه یافت و محصولات، از جنبه­های مختلف ظاهری، احساس دست، مواد، فن­آوری، رنگ، و غیره متنوع شدند.

قاب­های حفاظتی بیشتر و بیشتری در بازار موجود شدند. کانال­های فروش آفلاین رشد کردند و شرکت دارای حدود 100 نماینده فروش ردیف-یک و ردیف-دو در بازار چین شد. در سال 2012-2013، شرکت با شور و نشاط، توسعه تجارت الکترونیک را ارتقا داد و فروش محصول دوباره جهش یافت. شرکت ما با تولیدکنندگان شناخته شده تلفن همراه، مانند سامسونگ، نوکیا، OPPO، VIVO، و غیره در برخی پروژه­ها همکاری دارد، و هم چنین با ZTE (نوبیا)، هوآوی، لنوو، BBK و مارک­های دیگر تعامل دارد. شرکت ما به هنگام تضمین تنوع محصول، توجه زیادی به تجربه کاربر و ساختمان برند دارد.

جوایز:

  1. 2010 برند محبوب لوازم جانبی
  2. 2011 تاثیرگذارترین لوازم جانبی اپل
  3.  2012 جز ۲۰ محصول برتر در چرخه صنعت اپل
  4.  2012-2013 جز 10 شرکت نوآور در صنعت الکترونیک مصرفی
  5.  جایزه بهترین کیفیت در طراحی قاب حفاظت هوشمند تلفن همراه

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
برند Rock راک
Author Rating
51star1star1star1star1star